... ...

Vzdělávací kostky pro učení písmenek

Kód: B2_RC-K-223
Neohodnoceno
286 Kč
SKLADEM, odesíláme v pondělí
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Motorické dovednosti: Díky manipulaci s dřevěnými kostkami se zapojují malé dětské ručičky a prstíky, což přispívá k rozvoji jemné motoriky a naučení se kontrolovat své pohyby při skládání a stavění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Tato hračka rozvíjí mnoho důležitých dovedností a schopností u dětí:

 Rozpoznávání barev a tvarů: Různorodost barev a tvarů kostek podporuje učení dětí rozpoznávat a pojmenovávat barvy a tvary, což je důležité pro rozvoj základních znalostí.

Znalost fyzikálních principů: Hra s kostkami zavede děti do základů fyziky, když zkoumají vyvažování a konstrukci. Pomáhá jim porozumět, jak různé prvky ovlivňují stabilitu stavby.

Stavění prvních konstrukcí: Tato hra je skvělou příležitostí pro děti začít své stavební dobrodružství a rozvíjet tak své problémové a logické schopnosti.

Představivost: Manipulace s kostkami poskytuje dětem prostor pro vyjádření jejich představivosti a tvorbu fantastických světů a příběhů, což podporuje jejich kreativitu.

Kreativita: Tato sada kostek podněcuje děti k experimentování s různými kombinacemi, což je vynikající platforma pro rozvoj kreativity a inovativního myšlení.

Tato hračka nenabízí pouze zábavu, ale je také důležitým nástrojem pro všestranný rozvoj dětí, pomáhá jim rozvíjet sociální, kognitivní a motorické dovednosti formou zábavy a vzdělávání.

Hlavní výhody dřevěných kostek pro děti:

Kreativní a veselá zábava: Manipulace s touto sadou dřevěných kostek je splněním snu každého dítěte, které rádo staví. Různorodé možnosti hraní podporují kreativitu a zabránění nudě.

Vývoj: Tato sada kostek nejen zábavu, ale také podporuje rozvoj dětských znalostí o okolním světě. Děti se hravou formou učí a rozvíjejí své manuální zručnosti, přesnost, trpělivost a schopnost rozpoznávat tvary a barvy.

Barevné dílky: Barevné kostky přitahují pozornost dětí a podněcují jejich představivost a kreativitu. Manipulací s nimi se rozvíjí logické myšlení a kreativita.

Odolnost: Dřevěné hračky jsou známé svou odolností a dlouhou životností, což je zvláště důležité pro bezpečnost dětí.

Tato sada dřevěných kostek poskytuje nejen zábavu, ale také stimuluje rozvoj dítěte v mnoha důležitých oblastech, učí je a přináší radost po mnoho let.

Technické údaje:

Počet dílků: 20 ks

Rozměry kostek: 5 x 5 x 5 cm

Vzor: Písmenka

Vhodné pro děti od 12 měsíců

Balení: Krabička s uzávěrem na zip

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.